Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Itaka »

  Dział Grup, Konferencji i Incentive już od kilkunastu lat organizuje wyjazdy integracyjne, motywacyjne oraz o charakterze szkoleniowym dla firm i instytucji, od kameralnych aż po liczące nawet kilkaset osób.

  Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie zgranego zespołu specjalistów. Indywidualnie dla każdego Klienta dobierzemy atrakcyjną lokalizację, a nasza fachowość i profesjonalizm oraz świetna organizacja zapewnią obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że taki wyjazd i zaplanowane atrakcje dostarczą wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Gazeta Lubuska »

  Starania trwały od wielu lat i w końcu się udało. Budynki dwóch gorzowskich szkół doczekają się remontu. Kompleksową termomodernizację przejdzie Zespół Szkół nr 14 oraz Szkoła Podstawowa nr 5. Inwestycje w placówkach mają zostać zrealizowane w przyszłym roku.

  Zanim ruszą pierwsze prace najpierw trzeba przygotować dokumentację projektową. Przetarg na jej wykonanie ogłoszono we wrześniu. Swoje oferty złożyło pięć firm. W listopadzie postępowanie zostało rozstrzygnięte.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Polski Związek Pływacki »

  Od czwartku w poznańskich Termach Maltańskich najlepsi pływacy w naszym kraju będą walczyć o medale zimowych mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców. W trakcie czterodniowej rywalizacji czołówka zmierzy się również z minimami na dwie najważniejsze imprezy 2024 roku: mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Skyler »

  SKYLER IT to profesjonalny serwis komputerowy z Wrocławia. Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną z pasją. Na życzenie naszych Klientów świadczymy usługi informatyczne i komputerowe. Zarówno w postaci kompleksowej naprawy laptopa, jak i instalacji sterowników w komputerze czy optymalizacji systemu operacyjnego. Możesz zaufać nam w przypadku konserwacji poszczególnych podzespołów, a także przy usuwaniu problemów z oprogramowaniem. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm mających swoje siedziby we Wrocławiu oraz okolicach.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Gdańsk »

  Gdańsk to wielokulturowy tygiel, światowa metropolia, której dziedzictwo na przestrzeni wieków kształtowali przedstawiciele wielu nacji, osiedlających się w tym gościnnym i tolerancyjnym mieście. Część z nich na stałe związała się z grodem nad Motławą, część gościła tutaj jedynie chwilowo w kolejnych pokoleniach wracając do macierzystego kraju. Ci jednak, którzy opuszczali Gdańsk zachowywali w sercu jego pamięć przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Trendomo »

  Witaj na Trendomo - miejscu, gdzie świat designu staje się inspiracją do przekształcania Twojego otoczenia. Nasz blog to podróż po fascynujących trendach z dziedziny designu, aranżacji wnętrz i home decor. Przeszukujemy najnowsze trendy wnętrzarskie, prezentując unikalne inspiracje, które nadadzą Twojemu domowi charakteru i stylu. Odkrywaj razem z nami, co jest aktualnie na topie w świecie designu.

  Od kiedy: 23 11 2023 · czytaj więcej »
 • Skijumping »

  Od 2009 roku prezentujemy wywiady z zawodów w tak lubianej przez czytelników formie wideo. Skijumping. pl stanowi dziś niezwykle szerokie kompendium wiedzy dla każdego fana i sympatyka skoków. Relacjonujemy nie tylko zawody najwyższej rangi, ale także te, w których skaczą zawodnicy z zaplecza Pucharu Świata (Puchar Kontynentalny, Fis Cup), informujemy zimą i latem o zawodach kobiet, dzieci, juniorów, amatorów, a nawet weteranów. Nasz portal to teżSzata serwisu w roku 2002 przepastna skarbnica wiedzy historycznej, od początku prezentujemy liczne artykuły i opracowania dotyczące ciekawych zagadnień z przeszłości dyscypliny.

  Od kiedy: 12 12 2022 · czytaj więcej »
 • Taxtor »

  Firma od 1995 roku prowadzi profesjonalną i kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby zobowiązań prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego) w zakresie, doradztwa podatkowego, rachunkowości i obsługi kadr i płac oraz działalności szkoleniowej. Przy stałej obsłudze naszych Klientów dużą uwagę zwracamy na doradztwo podatkowe związane z optymalizacją zobowiązań podatkowych. Firmom, które prowadzą obsługę finansowo-księgową we własnym zakresie proponujemy nasze specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa podatkowego, a w szczególności obsługę postępowań kontrolnych z zakresu podatków oraz prowadzenie postępowań sądowych w sprawach podatkowych (WSA, NSA). Za nasze usługi ponosimy pełną odpowiedzialność zagwarantowaną odpowiednią polisą ubezpieczeniową z tytułu wykonywania zawodu doradcy podatkowego.

  Od kiedy: 12 12 2022 · czytaj więcej »
 • Homebook »

  Homebook. pl to serwis wnętrzarski będący wsparciem dla wszystkich, którzy remontują, budują, aranżują i zmieniają swoje domy czy mieszkania. Od lat podpowiadamy i radzimy, co zrobić, by puste wnętrza zamieniły się w prawdziwy dom. Znajdziesz u nas inspiracje i pomysły na wystrój wnętrz, praktyczne poradniki, a także wszystko dla domu – od mebli po artykuły dekoracyjne.

  Od kiedy: 12 12 2022 · czytaj więcej »
 • Librus »

  Odpowiadając na powstałą na rynku edukacji potrzebę dostarczania nowoczesnych i elastycznych metod doskonalenia zawodowego, stworzyliśmy specjalistyczną platformę szkoleniową – Akademię Librus. Umożliwia ona wszechstronny rozwój pracowników oświaty, wspiera w efektywnym zarządzaniu kształceniem kadry i racjonalnym dysponowaniu budżetem szkoleniowym – tworzy wyjątkową przestrzeń rozwoju!  

  Od kiedy: 23 11 2022 · czytaj więcej »
 • Strony WWW »

  Wykonujemy strony responsywne, mobilne oraz aplikacje na smartfony. Profesjonalny zespół programistów i grafików szybko i rzetelnie zrealizuje nowoczesne strony i oprogramowanie. Nasza oferta dotyczy zarówno stron wykonanych pierwotnie przez nas, jak i tych, które wykonał dla Państwa ktoś inny.

  Od kiedy: 23 11 2022 · czytaj więcej »
 • Hola Design »

  To od Państwa oczekiwań uzależniamy zakres wykonywanych usług. Pragniemy dostosowywać się do gustu oraz potrzeb naszych Klientów – zarówno jeśli chodzi o projekt, konieczne konsultacje jak i wsparcie realizacyjne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy.

  Pamiętając, że tworzymy przestrzeń do życia i pracy dla naszych Klientów, ich potrzebom i oczekiwaniom podporządkowujemy nasz tok myślenia i kierunki działań projektowych. Siła kreowanych przez nas przestrzeni kryje się nie w poszczególnych elementach składowych, ale w spójnej, przemyślanej całości.

  Od kiedy: 23 11 2022 · czytaj więcej »
 • Rank Provider »

  Agencja reklamowa oferująca usługi SEO, SEM, PPC, a także prace z zakresu content marketingu i linkowania. Firma działa od ponad dwudziestu lat na rynkach polskim i europejskim. W tym czasie mieliśmy okazję pracować przy setkach różnych projektów i startupów.

  Od kiedy: 23 11 2022 · czytaj więcej »
 • BR7 »

  BR7 to nowoczesny design i customowe rozwiązania dla wymagającego klienta.

  Oferujemy stoły z mikrocementu do jadalni i salonu, betonowe fronty meblowe i oryginalne loftowe plakaty.

  Tworzymy meble, sztukę i dekoracje z betonu, mikrocementu, drewna oraz stali. Solidnie, na lata. A jak się zużyją, to możemy je poddać renowacji. Żeby dalej mogły z Wami być. I żebyście Wy mogli więcej. Podążamy za pragnieniem powrotu do natury.

  Od kiedy: 21 11 2022 · czytaj więcej »
 • BDsklep »

  Sklep z chemią gospodarczą oraz artykułami niezbędnymi w każdym domu. Produkty możemy wyszukać poprzez kategorie lub wyszukiwarkę. Aby wyszukać produkt w kategorii klikamy przycisk „Kategorie”. Z lewej strony rozwija się lista kategorii, z której wybieramy interesującą nas kategorię. Poprzez wyszukiwarkę wpisujemy nazwę lub jej część interesującego nas produktu.

  Od kiedy: 08 11 2019 · czytaj więcej »
 • Materace nawierzchniowe »

  Materac nawierzchniowy zwiększa zdecydowanie komfort snu oraz pozwala uniknąć wymiany aktualnie używanego materaca na nowy. Taka nakładka na materac, czyli inne określenie materaca nawierzchniowego, to elegancki, wygodny dodatek i skuteczna ochrona materaca głównego.

  Od kiedy: 07 11 2019 · czytaj więcej »
 • EcoService »

  Eco Service to topowy seris sprzętu komputerowego. Zajmujemy się naprawą laptopów, instalacją programów pocztowych, konfiguracją sieci. Dodatkowo mamy możliwość korzystania z portali społecznościowych jak Facebook, Twitter. A wszystko to bezpośrednio z ekranu naszego telewizora! Cabletech Smart TV Android Dongle

  Od kiedy: 06 11 2019 · czytaj więcej »
 • Lemar »

  Naszą zaletą jest doświadczenie, dyspozycyjność w stosunku do klienta, krótki czas oczekiwania na nasze wyroby (wiele modeli drzwi wewnętrznych i drzwi wejściowe od ręki), krótkie terminy montażu, życzliwość wobec klientów, dodatkowe rabaty dla emerytów, wysoka jakość towarów w rozsądnej cenie.

  Wykonujemy montaż nawietrzaków do zainstalowanych okien.

  Od kiedy: 18 10 2019 · czytaj więcej »
 • Blog aranzacjawnetrza.com »

  Blog poświęcony aranżacji wnętrz, designowi, nowym trendom oraz ciekawym rozwiązaniom. Nowy projekt wnętrz w stylu skandynawskim zrealizowany przez nasze studio został przyjęty na kolejny międzynarodowy konkurs. Jesli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Od kiedy: 22 09 2019 · czytaj więcej »
 • Prywatny detektyw Toruń »

  Biuro detektywistyczne prywatnego detektywa Marka Masłowskiego oferuje bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych usług, począwszy od porad, poprzez czynne działania, aż do pomyślnego zakończenia sprawy. Dzięki doświadczeniu jakie zdobył Marek Masłowski współpraca staje się miła i przyjemna. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszą szeroką ofertą usług to serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową

  Od kiedy: 22 09 2019 · czytaj więcej »